Regeneracja Turbin

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarki nowe, turbosprężarki regenerowane, naprawa turbosprężarek, części do turbosprężarek

TURBO z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi w zakresie naprawy, regeneracji, sprzedaży, skupu oraz wymiany turbosprężarek do wszystkich typów samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Posiadamy w tym zakresie kilkunastoletnie doświadczenie. Dysponując doskonałym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą świadczone przez nas usługi gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.Wirnik

Do regeneracji turbosprężarek używamy wyłącznie nowych i oryginalnych części. W bieżącej sprzedaży posiadamy: turbosprężarki nowe, turbiny regenerowane, części do turbosprężarek oraz zestawy naprawcze do regeneracji turbin. Nasze usługi to wymiana turbosprężarki na miejscu, naprawa turbin, montaż i demontaż . Gwarantujemy w każdym przypadku najwyższą jakość usług.

Korzystając z naszego katalogu znajdą Państwo turbiny do każdego auta. Dysponujemy zarówno nowymi jak i regenerowanymi turbosprężarkami. Dysponujemy stanami magazynowymi, które zapewniają otrzymanie turbiny na wymianę bez konieczności oczekiwania.

Mając na uwadze najlepszą obsługę i zadowolenie klientów stworzyliśmy dla Państwa katalog turbosprężarek, w którym odnajdą Państwo urządzenia producentów takich marek jak: GARRETT, BORG WARNER TURBO SYSTEM, IHI, MITSUBISHI, HOLSET, SCHWITZER czy TOYOTA. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TURBO oraz z naszą bazą wiedzy na temat turbosprężarek.

 

tel. +48 502 210 667

W naszej ofercie:

Turbosprężarki nowe i regenerowane takich firm jak: BORG WARNER TURBO SYSTEM, GARRETT, IHI, HOLSET, SCHWITZER, TOYOTA, MITSUBISHI.